ohdwa5qw3s02garc2t3hy2fl9megl2

Gaudeamus

Yhteystiedot

Posti- ja käyntiosoite

Gaudeamus Oy
Vuorikatu 6 A 13
00100 Helsinki

Huom. toimistolla ei ole kirjamyyntiä.
Verkkokauppaan >>

Gaudeamuksen verkkokaupan asiakaspalvelu (tilaukset, toimitukset ja maksaminen)
asiakaspalvelu@kirjavalitys.fi

Muut kysymykset ja yhteydenotot
info@gaudeamus.fi


Leena Kaakinen
Kustannusjohtaja
Puh. 050 540 1303
leena.kaakinen@gaudeamus.fi

Outi Kitti
Myynti- ja markkinointipäällikkö
Puh. 050 540 1299
outi.kitti@gaudeamus.fi

Lasse Leminen
Viestintäpäällikkö
Puh. 050 466 4910
lasse.leminen@gaudeamus.fi

Päivi Ruonakoski
Varasto, laskutus
Puh. 050 431 2080
paivi.ruonakoski@gaudeamus.fi

Teemu Ojanne
Toimituspäällikkö
Puh. 050 569 9955
teemu.ojanne@gaudeamus.fi

Elina Blomqvist
Kustannustoimittaja, äänikirjatuottaja
Puh. 050 448 9431
elina.blomqvist@gaudeamus.fi

Ani Kuusjärvi
Kustannustoimittaja
Puh. 050 540 1300
ani.kuusjarvi@gaudeamus.fi

Arto Kuusterä
Kustannustoimittaja
Puh. 050 395 8765
arto.kuustera@gaudeamus.fi

Siiri Raiskila
Kustannustoimittaja
Puh. 050 365 4517
siiri.raiskila@gaudeamus.fi

Sanni Tengvall
Kustannustoimittaja
Puh. 050 556 0553
sanni.tengvall@gaudeamus.fi

Gaudeamus kirjakuvat 2021 rajatut-29
Vieritä ylös